ثبت نام دوره فن بیان کودک و نوجوان آغاز شد ! (کلیک کنید)
0
09107216013

دوره فن بیان نوجوان میبد و اردکان

چطور در ۱۲ هفته نوجوان یا کودک ما خجولی را کنار بگذارد ؟

فن بیان نوجوان با تمرکز به ۲ بخش کلیدی مهارت‌های انسانی

برای بهبود فن بیان نوجوانتان کافیست عملکرد ۲ بخش مهارتی آنها را بهتر کنید.

فن بیان

با یادگیری فن بیان فرزندان خود را به جمع نشان می‌دهند و بیشتر دیده می‌شوند و نهایتا با دیده شدن و بیان بهتر موقعیت‌های بهتری نصیب‌شان می‌شود

خجولی

سعی کنید خجالت را از فرزندانتان بگیرید تا هم حقی از او ضایع نشود و هم جرات حرف زدن را بیابد

دوره برای چه کسانی خوبه ؟

خیلی‌ها فکر می‌کنند فرزندشان در جامعه و تعامل با بقیه فن بیان را یاد خواهد گرفت

هنوز والدین بر این باورند مثل اینکه ما بزرگ شدیم فرزندان ما نیز بزرگ خواهند شد.

دیگر دوران بزرگ شدن‌های خوب اتفاقی و بدون مهارت گذشته است؛ برای موفقیت لازم است تلاش دوچندانی انجام داد خانواده‌های ایرانی بسیار پر تلاش و به فکر آینده فرزندان خود هستند و نکته مهم تشخیص مهارت کلیدی فرزندان و تمرکز برای بهبود آن است.

برای این کار لازم است با شناخت دقیق تواندمندی‌های فرزند خود برای رشد او اقدام کنید یکی از مهارت‌های کلیدی هر فردی که می‌تواند پیشرفت او را تضمین کند یا او را در حد فرد معمولی جامعه نگهدارد مهارت کنترل خجولی و بیان عالی است.

در این دوره دقیقا همین دو مهارت را تقویت می‌کنیم.

تفاوت دوره فن بیان و رفع خجولی با دوره‌های دیگر

کتاب‌ها و آموزش‌های بسیاری در مورد آموزش فن بیان و رفع خجولی وجود دارد؛ همه‌ی آنها مطالب مفیدی دارند اما ما در این دوره فن بیان و رفع خجولی آکادمی سرافراز بیشتر روی احساس امنیت فرزندان در محیط کلاس و ایجاد رابطه دوستانه بین آنها کار کرده و این باعث می‌شود که خجولی را رفته رفته کنار بگذارند و با دوستان جدیدی آشنا شوند.

در این دوره نه تنها به آنها خوش می‌گذرد بلکه مهارت‌های کاربردی در گفتگو و همچنین مهارت‌های رفع خجولی را می‌آموزند.

شما دقیقا در ۲ یا ۳ جلسه اول می‌توانید از علاقه و اشتیاق او برای حضور در کلاس متوجه شوید و تغییرات مثبت ملموسی را مشاهده کنید.

برخی سرفصل‌های دوره

اغلب فرزندان در ابتدای ورود به جامعه و جمع جدید از کم رویی رنچ می برند و در نبود خانواده ها استرس می گیرند از اینکه درخواستی به آنها داده شود که مناسب نیست و روی آن را نداشته باشند تا به آن درخواست نه بگویند. متاسفانه کم نیستند کودکان و نوجوانانی که به خاطر داشتن کم رویی از آنها سو استفاده های جنسی و روحی شده است. پس در مرحله اول رفع خجالت و کم رویی در اولویت است. اینکه بتوانند به درخواست های نابه جا نه بگویند و در مرحله بعد از حق خود دفاع کنند و نهایتا حق خود را بدون زور و اجبار بگیرند.

اینکه کودک و نوجوان ما در بدو ورود به جمعی دلنشین و خوب احوال پرسی کند و همه او را فرزندی معدب خطاب کنند آرزوی هر خانواده ای است. در شکی نیست پایان صحبت و خداحافظی هم به اندازه ابتدا صحبت و احوال پرسی مهم است. این مهارت هم در دوره به فرزندان آموزش داده می شود.

خب بعد از یادگیری ابتدا و پایان صحبت آموزشهایی در مورد بدنه صحبت به آنها داده می شود یعنی اگر گرم صحبت شدند بتوانند صحبتهای متین و سنجیده ای انجام بدهند.

یا اگر کسی صحبتها نامربوط زد، در صورت نیاز سکوت و در صورت نیاز به جواب دادن، جوابهای سنجیده ای ارائه بدهند.

یا برخی از افراد نزدیک شیطنت می کنند و سوالهایی رو از فرزند یا کودک ما میپرسند که دانستن آن به نفع شما و همسرتان نیست و بعدها شاید منجر به دردسر و حتی دعوا بشود. اینکه بدانند در این شرایط چطور رفتار کنند و چه جوابهایی بدهند لازم و حیاتی است که ما در دوره فن بیان و رفع خجولی به آن خواهیم پرداخت.

فرم ثبت نام دوره فن بیان نوجوان

مدرس دوره

محمدجواد سرافراز

محمد جواد سرافراز

نویسنده 4 کتاب در زمینه مهارتهای ارتباطی و کسب و کار

مدیر مجموعه سرافراز آکادمی

عضو هیات تحریریه مجله حکیم ایرانی

طراح و سازنده بیش از 20 محصول آموزشی

مشاوره و آموزش دهنده بیش از 100 مدیر و مجموعه آموزشی و تجارت مانند هایپر مارکت ایوان و دانشگده علوم پزشکی یزد

بعد از دوره چه مزیتی بدست می‌آورند ؟

نظر شرکت کنندگان دوره

سوالاتی که شما پرسیدید

نوجوانان و کودکانی که برای حضور در جمع معذب هستند و خجالت می کشند.

نوجوانان و کودکانی که نمی توانند از والدین خود فاصله بگیرند و مدام به والدین خود در هر جایی چسبیده اند.

نوجوانانی که از صحبت در جمع ترس دارند و استرس می گیرند.

نوجوانانی که کلمات را گم می کنند و نمی توانند جملات خود را تکمیل کنند.

کودکان و نوجوانانی که شاید هنور نمی توانند کلمات درست را انتخاب کنند.

نوجوانانی که لکنت زبان دارند که با گفتار درمان مسئله آنها حل می شود.

نوجوانانی که بیمارهای تنفسی دارند.

نوجوانانی که از نظر هنجره دچار مسئله هستند.

به نظر شما اگر فرزندتان بعد از دوره بتواند مهارت رد خواست نا به جا را یاد بگیرد و کم رویی را کنار بگذارد چقدر ارزش مادی دارد؟ همان طور که گفته شده افرادی هستند که به دلیل کم رویی توانایی نه گفتن را ندارند و به درخواستهای نا به جا بله داده اند و خدایی نکرده به آنها تعارض جنسی شده و این افراد تا آخر عمر با این مسئله درگیر هستند و رنج می کشند.

 

حالا سوال ما این است که بین نتیجه گرفتن فرزندتان و قیمت ارزان کدام را انتخاب می کنید؟

اول از همه باید بگوییم که دوره گارانتی 100% بازگشت وجه را دارد و در صورت عدم نتیجه گیری فرزند شما، تمام وجه شما به صورت کامل و بدون هیچ سوالی به شما بازگشت داده خواهد شد.

اما نکته قابل توجه این است که فرزند شما چقدر از تمرینات را انجام می دهد و برای تیم آکادمی سرافراز ارسال می کند. در صورت ارسال تمامی تمرینات و عدم رضایت شما وجه بعد از اتمام دوره و اعلام شما، نهایتا بعد از 3 روز کاری به حساب شما واریز خواهد شد.

ما برای خاواده ها و دوستانی که به صورت دو نفری ثبت نام کنند این تخفیف را در نظر گرفته ایم. یعنی اگر شما دو فرزند داشته باشید یا فرزند شما با فرزند یکی از دوستان و آشنایان شما به همراه ثبت نام داشته باشند می توانند از تخفیف زوجی استفاده کنند.

در صورت تمایل به استفاده از تخفیف زوجی در قسمت پرداخت می توانید تیک گزینه تخفیف زوجی را بزنید تا به صورت اتوماتیک مبلغ تخفیف از مبلغ پرداختی شما کم شده و بتوانید از تخفیف استفاده نمایید.

این تخفیف برای دوستانی است که تا به حال در یکی از دوره های موسسه سرافراز آکادمی شرکت داشته اند و ما برای قدردانی کوچکی از این افراد برای تمامی دوره های خود مبلغی تخفیف را برای این دوستان که همیشه همراه ما هستند در نظر گرفته ایم.

 

در صورت تمایل به استفاده از تخفیف زوجی قبل یا بعد از ثبت نام در سایت به شماره موبایل 09100522789 که برای موسسه میباشد اعلام نمایید تا تخفیف مورد نظر برای شما درج شود.

همان طور که از اسم آن مشخص است دوره به صورت خصوصی و تکی برگزار می شود و تمام وقت مدرس برای رفع مسئله آن فرد اختصاص داده می شود و نتایج تا الان نشان داده اند که افراد شرکت کننده در دوره فن بیان خصوصی از افراد شرکت کننده در دوره فن بیان عمومی ما نتایج بهتری را کسب کرده اند.

 

خب در این دوره تمامی مسائل شخص تک به تک بررسی و برای بهبود آن توسط خود فرد و مدرس تلاش می شود و نظارت در این دوره فقط و فقط بر آن فرد هست و این نهایتا نتیجه بهتر و فوق العاده تری را به همراه دارد.

 

افراد شرکت کننده در این دوره غالبا مدیران مجموعه های تجاری یا مدیران موسسات دولتی و خصوصی هستند که می بایست مدام در جلسات متعدد ارائه داشته باشند و بهبود مهارتهای کلامی آنها به شدت در انتقال مفهوم کلام به نیروها و کارمندانشان ضروری است.

 

اما نوجوانانی هم هستند و قصد شرکت در مسابقات کشوری و استانی در مبحثی مثل مشابقات دکلمه، سخنرانی، قصه گویی یا حتی مسابقاتی مثل صحیفه سجادیه را دارند و این دوره مناسب آنها نیز هست چون احتمالا این مسابقات سکوی پرتابی برای آنها می باشد.

کافیست در قسمت پرداخت گزینه فن بیان خصوصی را انتخاب کنید و پرداخت نمایید البته نظر ما این است که قبل از پرداخت هزینه با موسسه هماهنگ کنید تا یک جلسه وقت مشاوره رایگان را با مدرس در اختیار شما قرار بدهند و بعد از مشورت با مدرس انتخاب کنید که در دوره فن بیان خصوصی شرکت کنید یا خیر.

 

در صورت تمایل به استفاده از وقت مشاوره رایگان با مدرس در مورد دوره خصوصی فن بیان به شماره موبایل 09100522789 که برای موسسه میباشد اعلام نمایید تا اقدامات لازم انجام پذیرد.